O nas

Żłobek Panduś
Budynek

Przystosowana placówka

Budynek został gruntownie wyremontowany i w pełni przystosowany do wymagań Straży Pożarnej i Sanepidu oraz wytycznych zawartych w ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr 45, poz. 235 z późn. zm.).
Żłobek Panduś to miejsce w pełni przyjazne dzieciom – posiada atestowane wyposażenie sal, meble i toalety dostosowano do wzrostu maluszków, zainstalowano osłony grzejników, kantów i drzwi. Posiadamy oddzielną salę do wypoczynku – dzieci mogą skorzystać z łóżeczek bądź leżaków wtedy, gdy są zmęczone i senne. W trosce o higienę w żłobku, używamy specjalistycznych środków myjących i dezynfekujących.
W okresie jesienno zimowym w salach pobytu dzieci znajdują się oczyszczacze powietrza.
Zapraszamy do wizyty w żłobku wraz z dzieckiem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Personel placówki

Wykfalifikowani pracownicy

W naszym żłobku zatrudnione są osoby zgodnie z ustawą żłobkową z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi, dodatkowo z ukończonym kursem pierwszej pomocy.
Gwarantujemy, że dziecko jest pozostawione pod opieką osób, które kochają i rozumieją dzieci, pomogą mu łatwiej przejść moment rozstania z rodzicami i nawiązaniu nowych relacji w żłobku.
Wśród innych dzieci, pod czujnym okiem cioć dziecku będzie łatwiej przełamać bariery związane z jedzeniem, siadaniem na nocnik, rozstawaniem się z rodzicami. Opiekunki wspierają w dziecku pozytywne naśladownictwo, powoli wdrażają dzieci do rytmu dnia i reguł panujących w żłobku. Dzięki serdeczności i profesjonalizmowi cioć, dzieci bawią się, rozwijają i uczą, mają szansę wyrażać swoją osobowość poprzez różne formy ekspresji i zabawy, nauczyć się pozytywnych zachowań i rozwinąć swój indywidualizm oraz pewność we własne siły.

Wyprawka

czyli w co rodzice powinni zaopatrzYć dziecko:

 pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane
 pantofle lub skarpety antypoślizgowe
 ubranka na zmianę odpowiednie do pory roku
 smoczek- jeśli dziecko używa
 szczoteczkę i pastę do zębów
 ukochaną przytulankę, która przypomina dziecku dom

v

Opinie

Rodzice o nas

tekst

tekst

tekst

miejsc w palcówce

posiłki dziennie

m2 powierzchni dla dzieci

dodatkowe zajęcia

Kontakt

Żłobek Panduś
Ul. Jagiełły 37d
41-106 Siemianowice Śląskie:

Ciocia Agnieszka: 507 57 67 88

Telefon na salę żłobkową: 507 27 20 20

Godziny pracy żłobka: Pon.-Pt.: 7:00 – 17:00