Budynek został gruntownie wyremontowany i w pełni przystosowany do wymagań Straży Pożarnej i Sanepidu oraz wytycznych zawartych w ustawie z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr 45, poz. 235 z późn. zm.).

Żłobek Panduś to miejsce w pełni przyjazne dzieciom – posiada atestowane wyposażenie sal, meble i toalety dostosowano do wzrostu maluszków, zainstalowano osłony grzejników, kantów i drzwi. Posiadamy oddzielną salę do wypoczynku – dzieci mogą skorzystać z łóżeczek bądź leżaków wtedy, gdy są zmęczone i senne. W trosce o higienę w żłobku, używamy specjalistycznych środków myjących i dezynfekujących.

W okresie jesienno zimowym w salach pobytu dzieci znajdują się oczyszczacze powietrza.

Zapraszamy do wizyty w żłobku wraz z dzieckiem po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

PERSONEL ŻŁOBKA

W naszym żłobku zatrudnione są osoby zgodnie z ustawą żłobkową z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi, dodatkowo z ukończonym kursem pierwszej pomocy.

Gwarantujemy, że dziecko jest pozostawione pod opieką osób, które kochają i rozumieją dzieci, pomogą mu łatwiej przejść moment rozstania z rodzicami i nawiązaniu nowych relacji w żłobku.

Wśród innych dzieci, pod czujnym okiem cioć dziecku będzie łatwiej przełamać bariery związane z jedzeniem, siadaniem na nocnik, rozstawaniem się z rodzicami. Opiekunki wspierają w dziecku pozytywne naśladownictwo, powoli wdrażają dzieci do rytmu dnia i reguł panujących w żłobku. Dzięki serdeczności i profesjonalizmowi cioć, dzieci bawią się, rozwijają i uczą, mają szansę wyrażać swoją osobowość poprzez różne formy ekspresji i zabawy, nauczyć się pozytywnych zachowań i rozwinąć swój indywidualizm oraz pewność we własne siły.

 * CIOCIA KARINA – Dyrektor żłobka (położna)

* CIOCIA AGNIESZKA  

* CIOCIA KAROLINA

* CIOCIA PATRYCJA

* CIOCIA JULIA

WYPRAWKA czyli w co rodzice powinni zaopatrzyć dziecko:

1) pieluszki jednorazowe

2) kapcie lub skarpety antypoślizgowe

3) ubranka na zmianę odpowiednie do pory roku

4) smoczek z zawieszką, butelkę na mleko – jeśli dziecko używa

5) szczoteczkę i pastę do zębów

6) ukochaną przytulankę, która przypomina dziecku dom